Klimatyzacja i wentylacja

Nasza oferta zawiera szeroki zakres usług w zakresie klimatyzacji oraz wentylacji. Obsługujemy pełen proces począwszy od profesjonalnego doboru klimatyzacji podczas wizji lokalnej u klienta, po realizację projektu, tj. dostawę urządzeń i montaż instalacji, po usługi gwarancyjne i serwis. Nie stanowi dla nas problemu przerobienie już istniejącego systemu. Udzielamy wszelkich niezbędnych informacji o działaniu i sposobie obchodzenia się z klimatyzacją bądź wentylacją. Szybki i fachowy serwis pozwala na oszczędność czasu i kosztów.

 

Proponujemy także zastosowanie systemu wentylacyjnego z rekuperacją pozwalającą odzyskać ciepło, zapewnić wymianę powietrza i utrzymać odpowiedni stopień czystości powietrza dzięki zastosowanym filtrom. W ten sposób zyskujesz lepszą jakość środowiska wewnętrznego, niższe koszty ogrzewania od 30% do 50%, niski poziom hałasu w pomieszczeniach, bieżące usuwanie zapachów i zanieczyszczeń oraz brak wilgoci w powietrzu.

 

Oferujemy następujące rodzaje klimatyzacji przeznaczone dla wszystkich typów obiektów przemysłowych:

• kanałowa

• kasetonowa

• naścienna

• podłogowa

• okienna

• sufitowa

 

Zapewniamy użytkownikom montowanych instalacji komfort pracy i odpoczynku – nasza wentylacja to źródło czystego i świeżego powietrza, a klimatyzacja gwarantuje elastyczne dostosowanie temperatury i wilgoci do potrzeb personelu i specyfiki działalności.

Cele jakimi się kierujemy to zapewnienie klientom komfortu otoczenia oraz wsparcie ochrony środowiska poprzez stosowanie ekologicznych technologii klimatyzacyjnych, pozwalających zapewnić maksymalną oszczędność energii. Wieloletni staż pozwala Nam zapewnić profesjonalną obsługę i pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do wstępnych indywidualnych konsultacji telefonicznych.