Hale stalowe

hale stalowe

Stal to bardzo wytrzymały, a jednocześnie estetyczny materiał. Stalowe konstrukcje dają cały szereg możliwości modelowania bryły obiektu. Trudno się zatem dziwić, że w ostatnim czasie, hale wykonane z tego właśnie materiału cieszą się coraz większą popularnością.

Hale stalowe tworzy się dla wszelkiego rodzaju obiektów przemysłowych oraz reprezentacyjnych. Z usług firm zajmujących się ich budową korzystają między innymi centra logistyczne, hale produkcyjne oraz sportowe, obiekty socjalne czy salony samochodowe.

Do zalet tego typu hal można zaliczyć między innymi fakt, że posiadają one stosunkowo niewielki ciężar własny. Co więcej, są odporne na działanie sił dynamicznych, nie ulegają rozciąganiu i mogą zostać wybudowane w bardzo krótkim czasie. Nie bez znacznie są również znakomite parametry izolacyjności termicznej i akustycznej, bezawaryjna eksploatacja, trwałość oraz niskie koszty utrzymania. Konstrukcje stalowe pozwalają na uzyskanie dowolnego układu przestrzennego, dopasowanego indywidualnie do potrzeb klienta, zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i cenowym. Ich modułowa budowa sprawia, że w razie konieczności istnieje możliwość ich powiększenia.

Budową hal stalowych zajmują się między innymi eksperci z naszej firmy. Jako że korzystamy z własnego sprzętu budowlanego oraz środków transportu, jesteśmy w stanie zapewnić w pełni profesjonalną obsługą podczas realizacji całego procesu inwestycji.