Hale Przemysłowe

Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, oferujemy obiekty przemysłowe z wykorzystaniem konstrukcji stalowej oraz lekkiej obudowy z płyty warstwowej, najlepiej dostosowane do potrzeb Klienta. Dobieramy gabaryty i kształt hali, żeby w maksymalnie użytkowy dla zadanej technologii produkcji sposób wykorzystać powierzchnię i kubaturę hali, jednocześnie zapewniając najbardziej ekonomiczne rozwiązania w zakresie konstrukcji nośnej i obudowy. Uwzględniamy przy tym warunki pracy w hali (temperatura, światło, wilgotność), bezpieczeństwo ludzi i maszyn (drogi ewakuacyjne, systemy oddymiania, dostęp do hali) oraz szczelność i estetykę pokryć dachu i ścian.

Przystępując do realizacji hali przemysłowej uwzględniamy wymagania przeciwpożarowe, które, z uwagi na pracę ludzi, mogą okazać się zagadnieniem dość rozbudowanym. W celu sprostania wymogom inwestorów i zapewnieniu wydajnej produkcji, szczególnie ważne jest przemyślane „obudowanie” technologii produkcji konstrukcją i pokryciem ścian oraz dachu wznoszonej hali.

Pomagamy inwestorom precyzować ich potrzeby i wymagania, przedstawiamy nasze sugestie i rekomendujemy najlepsze rozwiązania. Na każdym etapie współpracy, staramy się przewidywać dalsze kierunki rozbudowy hali, aby w przyszłości umożliwić wdrożenie w niej kolejnych zmian.

Wykonane przez nas budynki znajdują różnorodne przeznaczenie, m.in:

• obiekty chłodnicze i mroźnicze (wraz z dostawą, montażem i serwisem instalacji chłodniczej)

• hale stalowe, produkcyjne, magazynowe, przemysłowe

• salony, serwisy, myjnie samochodowe

• zakłady przetwórstwa mięsnego i spożywczego

• budynki biurowe i administracyjne

• budynki usługowo – handlowe

• hale sportowe

 

Nasz zespół gwarantuje wysoką jakość usług oraz szybki termin realizacji. Ze względu na własny specjalistyczny sprzęt budowlany, w tym dźwigi, żurawie i podnośniki nożycowe, własne środki transportu oraz szerokie zasoby kadrowe jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną obsługę w trakcie realizacji całego procesu inwestycji. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

 

Od niedawna w naszej ofercie znajduje się profesjonalne cięcie plazmą, które gwarantuje doskonałe efekty. Przecinanie elementów metalowych, wycinanie charakterystycznych kształtów, dopasowanych do precyzyjnie zaprojektowanej konstrukcji, a przede wszystkim minimalne straty materiałowe wymagają zastosowania specjalistycznych metod.

Cięcie plazmą może być wykorzystane do cięcia wszelkich materiałów przewodzących prąd. W praktyce, plazmą tnie się głównie stal czarną, nierdzewną oraz aluminium. Do prawidłowej pracy przecinarki plazmowej niezbędny jest dobry kontakt elektryczny przewodu masowego z ciętym elementem. Plazmą możemy ciąć blachy, kształtowniki, rury, czy siatki.

Ta nowoczesna technologia z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń niesie ze sobą wiele korzyści, których nie uzyskasz, stosując metody cięcia mechanicznego. Przede wszystkim, gwarantujemy bardzo precyzyjne odwzorowanie wymaganego kształtu bez poszarpanych krawędzi. Istotne jest także, że straty materiału poddanego cięciu ograniczone są do minimum wskutek wąskiej szczeliny cięcia. Niewątpliwie zaletą jest duża prędkość procesu, co przedkłada się na sprawnie zrealizowane zamówienie.

Nasza praca jest także pasją, dlatego możesz liczyć na nasze zaangażowanie, dzięki któremu poradzimy sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami.  Dysponujemy nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale również profesjonalnym sprzętem do wykonania cięcia plazmowego. Wykonamy dla Ciebie dowolny projekt, który nam powierzysz.