Chłodnictwo i komory

« 1 z 2 »

W chłodnictwie przemysłowym standardowe rozwiązania komercyjnych instalacji chłodniczych okazują się niewystarczające. Dzieje się tak dlatego, że każdy proces na skalę przemysłową ma swoje charakterystyczne potrzeby. Każda przemysłowa instalacja chłodnicza powinna być idealnie dostosowana do specyficznych potrzeb procesu, aby zapewnić optymalną wydajność oraz odpowiednie warunki klimatyczne. Jesteśmy przekonani, że możemy sprostać wszelkim Państwa wymaganiom co do wysokiej jakości sprzętu chłodniczego i jego obsługi technicznej. Staramy się, aby nasza oferta była dostosowana do indywidualnych oczekiwań.

Oferujemy montaż instalacji chłodniczych i mroźniczych w budynkach chłodni i mroźni, także chłodnie wielkogabarytowe i mroźnie przemysłowe oraz budowę komór chłodniczych i mroźniczych zgodne z indywidualnymi potrzebami dostosowanymi do powierzchni magazynowej oraz zakresu temperatur z przeznaczeniem dla produktów spożywczych czy też chemicznych, zapewniając oszczędność energetyczną w porównaniu do tradycyjnych lodówek i zamrażarek. Komory są dostosowane do dostępnych pomieszczeń, spełniają wymagania higieniczne oraz zaoszczędzają powierzchnię przechowywania. Wykonujemy obudowę z płyty warstwowej oraz instalację chłodniczą.

Montujemy agregaty i sprężarki chłodnicze o różnym zakresie temperatur dostosowanym do przechowywanego towaru od minusowych do plusowych na potrzeby produktów spożywczych i chemicznych.

W naszej ofercie znajduje się również montaż i serwis instalacji chłodniczych oraz mebli chłodniczych sklepowych (wykonujemy kompleksową realizację wyposażenia sklepów spożywczych w zakresie chłodnictwa), obsługa instalacji freonowych, dostawa, montaż i serwis: wytwornic lodu, tuneli szokowych, agregatów wody lodowej i łuskarek do lodu, remonty kapitalne i naprawy kompresorów, odzysk ciepła z instalacji chłodniczych oraz kurtyny paskowe.

Wychodząc zaś na przeciw zmian środowiska i tym samym klientom którym coraz bardziej zależy na otaczającej nas przyrodzie oraz redukcji kosztów utrzymania swoich urządzeń, maszyn i produkcji, proponujemy Państwu również instalacje chłodnicze gdzie dotychczasowy czynnik (freon) jest zamieniony na w pełni ekologiczny i wydajny dwutlenek węgla CO2. Najnowsze instalacje chłodnicze CO2 w pełni wykorzystują ciepło odpadowe z układu chłodniczego, odzyskując je do celów ogrzewania budynków czy wody technologicznej do produkcji. Przy dobrze zaprojektowanym systemie chłodniczym na CO2 można zaoszczędzić od 20-30% na zużyciu energii elektrycznej dbając o środowisko.

Instalacja bazuje na wieloletnim doświadczeniu, o czym świadczy ponad 1200 obiektów funkcjonujących na terenie UE (Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Polska, Francja, m.in. w sieci sklepów Intermarche).

 

Umożliwiamy zdalny system monitoringu i nadzoru pracy instalacji chłodniczych oparty na najnowszych rozwiązaniach telekomunikacyjnych, a wykonywane instalacje są dostosowane do aktualnych przepisów i wymogów UE.

Dbając o wygodę naszych klientów, oferujemy pełen wachlarz rozwiązań technicznych w  zakresie chłodnictwa dla różnego rodzaju nieruchomości i zapewniamy 24 h. serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Obsługujący Was pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i uprawnienia w obrębie proponowanych usług. Nasze 15-letnie doświadczenie w montażu i serwisie urządzeń z zakresu chłodnictwa przekłada się na szybkie i profesjonalne wykonanie wszystkich prac. Stosujemy tylko sprawdzone części i dlatego po wykonanym przez nas montażu systemu chłodniczego sprzęt ten będzie służył Państwu jeszcze przez długie lata.

Do grona naszych Klientów należą restauracje, hotele, supermarkety, sklepy spożywcze oraz laboratoria.

Powyżej zamieściliśmy do wglądu kilka zdjęć z naszych realizacji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z ofertą, zatem zachęcamy do kontaktu telefonicznego.